New Hampshire

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur New Hampshire

New Hampshire satılık emlak

Massachusetts ile güneyde, Vermont'la batıda, Maine ve Atlantik Okyanusu ile doğuda ve Kanada'nın Québec eyaleti ile kuzeye doğru uzanır.

New Hampshire'da satılık mülk araştırması sırasında bazı haberleri bilmek önemlidir.

New Hampshire, devletin yönetime karşı direncini tam olarak yansıtan özgürlükçü bir felsefeyi içeren "Özgür Özgür ya da Ölüm" sloganıyla ünlüdür. New Hampshire'ın devlet anayasası, bir devrim hakkını tanımanın ve bir devlet okulu sisteminin kurulmasını gerektirmeyen tek kişi. Zorunlu araba sigortası getirmek için 18 yaşın üzerinde olanların emniyet kemeri veya kask veya motosiklet sürücüsü takması gereken yasalar yoktur. New Hampshire'da ayrıca genel satış vergisi ve kişisel gelir vergisi yoktur.

New Hampshire, New England'ın pitoresk kasabaları ve geniş vahşi alanları ile karakterize Amerikan eyaletlerinden biridir. Kuzeyde, White Mountain Ulusal Ormanı, burada ve kış mevsiminin en yüksek zirvesi olan Washington Dağı'nın tepesinde yer alan kış sporları ile ünlüdür.

Küçük bir devlet olmasına rağmen, New Hampshire vatandaşları ülkenin ilk cumhurbaşkanlığı öncülüğüne katılımları sayesinde ulusal siyaset üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir.

New Hampshire'da satılık emlak arayan ve gayrimenkul sahibi olmak nispeten pahalı bir durumdur. Bunun ötesinde, New Jersey ve Illinois'den sonra ulusun en yüksek emlak vergisine sahiptir.

Granit devletin ekonomisi büyük ölçüde üretim ve turizme dayanmaktadır. Ziyaretçiler kış aylarında White Mountains'da kayak ve snowboarda gelmekte ve Winnipesaukee Gölü'nde ve yaz aylarında devletin 13 millik sahilinde plajlarda yüzmektedir.

Bölge açısından en küçük 5. eyalet olan New Hampshire, 1,3 milyondan fazla insandan oluşan tahmini bir nüfusa sahiptir. Sakinlerin% 94'ü beyaz,% 2'si Hispanik,% 2'si Asya ve% 1'i siyahtır. Etnik bir bakış açısıyla, İrlanda halkının% 13'ünden fazlasına dek ilan edilen en büyük varlıkları temsil etmektedir.

Başkent Concord'dur, ancak Manchester yaklaşık 110.506 kişilik bir nüfusa sahip orta ölçekli bir şehirdir ve 30 kurucu mahallesi New Hampshire'daki en büyük topluluktur. Manchester emlak fiyatları yerel fiyatlara göre ortalama maliyetin oldukça üzerindedir.

Yurt içi satış fiyatları, 2018 yılının ilk iki ayında geçen yılın aynı dönemine göre% 5,7 oranında artmış ve fiyatlar için rekor bir yıl alabilmiştir.

Grafton County, bu yıl% 20,4'lük en yüksek kazanç oranını bildirdi. Sullivan County ise% 17.8'lik düşüşle en büyük düşüşü bildirdi.

Manchester ve Nashua'yı da içeren Hillsborough County, Şubat ayına kadar% 2 büyümüştür.

Bu arada, New Hampshire Konut Finans Kurumu tarafından yayınlanan emlak piyasası hakkında bir rapor, satıcıların alıcılara göre avantajlı olduğunu, bu yüzden New Hampshire'da satılık mülkünüz için en iyi dönem olduğunu söyledi.

Manchester emlak piyasası kesinlikle iyileşti ve aslında, son durgunluktan bu yana şehir çok yol kat etti. New Hampshire’da, özellikle Manchester’daki emlak fiyatları, cesaret verici kazançlar göstermeye devam ediyor ve şu an% 11,5’lik bir orandan faydalanıyor. Bu neredeyse ulusal ortalamanın iki katıdır.

Şaşırtıcı bir şekilde, son 3 yıldaki yüksek takdir oranları evleri çok pahalı hale getirmemiştir. Aslında, Manchester emlak piyasası hala ülkede en uygun biridir. Fiyatlardaki artışa rağmen, erişilebilirlik hala alanın tarihi ortalamasının altındadır.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 3492

Satilik Villa, New Hampshire, Concord, Concord, Concord

39,759,082.88TRY
Satilik
Villa

316 m²
Satılık büyük deniz özelliği için
UNAVAILABLE
Cod. 3491

Satilik Ev, New Hampshire, Manchester, Manchester, Manchester

56,083,341.08TRY
Satilik
Ev

325 m²
Muhteşem manzarasına sahip su satışı 100 ft için
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB